262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kínáló

861. Kínáló

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, részben áttört, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: TJM családi jellel, formaszám: 1725, apró mázhiba javításokkal

m: 16,5 cm