262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ládika

1019. Ládika

osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, hátoldalán német nyelvű felirattal, 1 db kulccsal, sérült

13,5*18,5*14,5 cm