262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Üvegablak pár

997. Üvegablak pár

magyar, Vermes Ágoston (másnéven Gruber Ágost), 19. sz. vége, a restaurált darab jelzett balra lent: Vermes

46*32 cm