262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Íróasztal

930. Íróasztal

osztrák, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, felépítményében 4 kis fiókkal és két rekesszel, kis sérülésekkel

116*124*54 cm