262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Lemeztartó

1034. Lemeztartó

Jacob & Joseph Kohn, Bécs, 1900 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, jelezve a lap alján: ragasztott papír etikett, sérült

76*63*42,5 cm