262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Karszék, 2 db VÉDETT

934. Karszék, 2 db VÉDETT

Itália, 17. sz., tömör diófa, faragott, aranyozott díszítéssel, préselt, aranyozott bőr kárpitozással, esztergált lábösszekötőkkel

128*67*54 cm