262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Doboz és tálka

900. Doboz és tálka

Tevan Margit (1901-1978), 1950 körül, öntött, trébelt, ezüstözött réz, mindkettő jelzett: Tevan

11,5*14 cm és 12*12 cm