262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szekrényke

923. Szekrényke

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, egy fiókkal, sérült

82*56*45 cm