262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Díszmagyar öv

789. Díszmagyar öv

magyar, 19. sz. vége, ezüstözött fém ötvösmunka, ovális nemesopál kövekkel (2 db gyöngyházzal pótolt), apró gránátokkal és türkizekkel, 1 kő hiányzik, sérülésekkel

h: 83 cm