788. Díszmagyar öv és mentekötő
Pest (?), 19. sz. második fele, aranyozott antik ezüst, "SJ" mesterjegy, 6 db domborított, vésett, poncolt dísz, gránáttal, gránátüveggel, ametisztekkel és türkizszínű üveg díszekkel, öntött tagú
840 g; h: 48-71,5 cm