262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Konzolpár

992. Konzolpár

osztrák, 19. sz. vége, mahagóni színűre pácolt fenyőfa és aranyozott sárgaréz, kis sérüléssel

18*24,5 cm