262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Emeletes írószekreter

922. Emeletes írószekreter

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, lehajtható írólapja mögött 4 kis fiókkal, sérült, 3 db veret hiányzik

196*133*70 cm