262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ülőgarnitúra, 6 db-os

955. Ülőgarnitúra, 6 db-os

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, kanapé és asztal intarziás díszítéssel, asztal egy fiókkal

szék: 88*47*50 cm; kanapé: 105*167*70 cm