262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Lant óra és díszurnapár

994. Lant óra és díszurnapár

francia, 19. sz. első fele, felesütős szerkezet, faragott alabástrom, tűzaranyozott bronz, felül függő ingával, alabástrom sérült, kulcs és csengő hiányzik, javításra szorul

óra m: 52 cm