994. Lant óra és díszurnapár
francia, 19. sz. első fele, felesütős szerkezet, faragott alabástrom, tűzaranyozott bronz, felül függő ingával, alabástrom sérült, kulcs és csengő hiányzik, javításra szorul
óra m: 52 cm