779. Tajtékpipa
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, Mária Terézia és a magyar rendek ábrázolásával és koronás magyar címerrel, réz szerelékkel, cseresznyefa szárral, sérült
h: 13 cm