863. Kancsó
Zsolnay gyár, Pécs, 1880-90 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört díszítéssel, jelzett az alján: masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jel, formaszám: 2286, égetési repedéssel
m: 27 cm