64. Vértál
d: 33,5 cm
Nürnberg, 17. sz. sablonnal vert sárgaréz, poncolt díszítéssel, ágaskodó oroszlános címerábrázolással, ónozott javításokkal, sérültIrodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008 84.-85. old.