283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Vértál

64. Vértál

d: 33,5 cm

Nürnberg, 17. sz. sablonnal vert sárgaréz, poncolt díszítéssel, ágaskodó oroszlános címerábrázolással, ónozott javításokkal, sérült
Irodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008 84.-85. old.