283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Talpas kereszt

72. Talpas kereszt

btto.: 450 g, 26*11,5 cm

Erdély, 19. sz., antik ezüst talp, szár és foglalat, faragott puszpángfa betéttel, ajándékozási vésettel
sérült