283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Bognár céh táblája

126. Bognár céh táblája

45,5*18 cm

magyar, 19. sz. vége, öntött, kalapált, préselt rézlemez
j.b.l.: Firman J.