283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Üvegkép - Szent Flórián

90. Üvegkép - Szent Flórián

36,5*31 cm

osztrák, 18. sz. vége, aranyozott üveg (englobé)
sérült