79. Vértál
d: 38 cm
Nürnberg, 17. sz., sablonnal vert sárgaréz, poncolt díszítéssel, Bűnbeesés jelenettel, kopott, sérültIrodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008. 67-68.old.