280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Római piac

174. Vízkeleti Witman Eta (működött 1900 körül)

Római piac

olaj, vászon kartonra ragasztva

61,5*51,5 cm

j.j.l.: Vízkelety W. E.