280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Egri részlet, 1958

173. Szantruček Jenő (München, 1903 - Budapest, 1965)

Egri részlet, 1958

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Szantrucsek Jenő 1958 Eger