280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Leány portré

252. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)

Leány portré

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*24 cm

j.b.l.: Révész Imre