280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Wertheim am Main, 1909

314. Kruis, Ferdinand (Bécs, 1869 - Bécs, 1943)

Wertheim am Main, 1909

olaj, vászon

83,5*119 cm

j.j.l.: Ferdinand Kruis 1909