95. Madarász Viktor (Csetnek, 1830 - Budapest, 1917)
Bűvölés, 1902 (VÉDETT - NO EXPORT)
olaj, vászon
68,5*55,5 cm
j.j.l.: M.V. (monogram) és Madarász Viktor 1902, Kiállítva: Madarász Victor történeti festő művei, Budapest, Nemzeti Szalon, 1904. (kat. 65. Olajvázlat. Heine “Die Beschwörung” című költeményéhez. Eladó, 1000 Korona) – “A kép azt a jelenetet ábrázolja, amint a ve