280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Innocent Erba - Odescalchi gróf portréja

96. Osztrák festő, 1830 körül

Innocent Erba - Odescalchi gróf portréja

olaj, vászon

65*53 cm

j.n. faragott, aranyozott ökörszemes keretben