280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Virágvásár, 1890-es évek

289. Bruck Lajos (Pápa, 1846 - Budapest, 1910)

Virágvásár, 1890-es évek

olaj, vászon

58*50 cm

j.n. h.o.: Bruck Lajos hagyatéki cédula és Ernst Múzeum aukciós cimke, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Bruck Lajos, Mihalik Dániel és Pap Henrik hagyatéki kiállítása, Budapest Műcsarnok, 1911. október (kat. 242. Hölgy virággal) Gyűjtemény B