280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Háromkirályok hódolása

341. Náray Aurél (Budapest, 1883 - Budapest, 1948)

Háromkirályok hódolása

olaj, vászon

71*85 cm

j.j.l.: Náray Aurél