280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Anya gyermekével

342. Náray Aurél (Budapest, 1883 - Budapest, 1948)

Anya gyermekével

olaj, vászon

70*50 cm

j.j.f.: Náray Aurél, h.o.: autográf felirat