280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Lány hárfával

343. Náray Aurél (Budapest, 1883 - Budapest, 1948)

Lány hárfával

olaj, vászon

68*55,5 cm

j.b.l.: Náray Aurél