280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Akt sirályokkal

344. Helbing Ferenc (Érsekújvár, 1870 - Budapest, 1958)

Akt sirályokkal

olaj, vászon

100*130 cm

j.b.l.: Helbing Ferenc