280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Férfi portré, 1914

143. Szenes Fülöp (Törökszentmiklós, 1863 - Budapest, 1944)

Férfi portré, 1914

olaj, vászon

94*76 cm

j.k.l.: Szenes 1914, kis sérüléssel