203. Bruck Lajos (Pápa, 1846 - Budapest, 1910)
Nagyanyó
olaj, vászon
16*20,5 cm
j.n. h.o.: Bruck Lajos felirat, Feltehetően kiállítva: Országos Képzőművészeti Társulat, Bruck Lajos, Mihalik Dániel, Pap Henrik hagyatéki kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1911 október