280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szent Ferenc

360. Szalay Lajos (Őrmező, 1909 - Miskolc, 1995)

Szent Ferenc

litográfia, papír

440*330 mm

j.j.l.: Szalay, b.l.: St. Ferenc