280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Macskazene, 1899

102.

Macskazene, 1899

akvarell, fedőfehér, papír

140*225 mm

j.b.l és ajánlási szöveg Robert Ghlup Zagreb 6/2 1899