280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Vágtató ménes

218. Viski János (Szokolya, 1891 - Budapest, 1987)

Vágtató ménes

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Viski J., kis sérüléssel