280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Sziklacsoport a Balaton partján

85. Brodszky Sándor (Tóalmás, 1819 - Budapest, 1901)

Sziklacsoport a Balaton partján

olaj, karton

26,5*43 cm

j.n. h.o.: hagyatéki pecsét, Proveniencia: Wolfner József gyűjteményéből, Kiállítva: Brodszky Sándor hagyatéki kiállítása, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Budapest Műcsarnok, 1901. február 26-március 20., Katalógus In: Műcsarnok, IV/12. 1901. március