280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Férfi portré

105. Sikó Miklós (Seplér, 1818 - Marosvásárhely, 1900)

Férfi portré

akvarell, ceruza, papír

155*100 mm

j.j.l.: Vázolá Sikó