280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Parasztudvar

221. Schikedanz Albert (Biala, 1846 - Budapest, 1915)

Parasztudvar

olaj, falemez

30*43,5 cm

j.n. BÁV 38/284 tétel, h.o.: felirat és gyűjteményi viaszpecsét, kis sérülésekkel