221. Schikedanz Albert (Biala, 1846 - Budapest, 1915)
Parasztudvar
olaj, falemez
30*43,5 cm
j.n. BÁV 38/284 tétel, h.o.: felirat és gyűjteményi viaszpecsét, kis sérülésekkel