222. Koszta József (Brassó, 1861 - Budapest, 1949)
Tanya, 1906-1908 között
olaj, vászon
96*96 cm
j.b.l.: Koszta, vakrámán kiállítási címke töredéke és kiállítási cédulák, Kiállítva: Szeptemberi kiállítás, Budapest, Könyves Kálmán Társaság Szalonja, 1909. szeptember (kat. 58. Tanya, 600.- Korona), Nagybányai Jubiláris Képkiállítás, Nagybánya, 1912. augusztus