280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Csobánka 1954

297. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

Csobánka 1954

olaj, vászon

80*120 cm

j.j.l.: Boldizsár Csobánka 1954