258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Női íróasztal

579. Női íróasztal

osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, festett porcelán betétekkel, aranyozott sárgaréz veretekkel, kihúzható írólappal, sérült

118*76*50 cm