258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Írókomód

556. Írókomód

magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával, felújított, veretek hiányoznak, 2 db kulccsal

108*133*71 cm