536. Tálca
Piero Fornasetti, Milánó, 1950-es évek, festett fém, lakkozott színes litográfia, jelzett elől: Fornasetti - Milano 4/90 V. D., ho. gyártói cédula, kis sérüléssel
46,5*58 cm