258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tálca

536. Tálca

Piero Fornasetti, Milánó, 1950-es évek, festett fém, lakkozott színes litográfia, jelzett elől: Fornasetti - Milano 4/90 V. D., ho. gyártói cédula, kis sérüléssel

46,5*58 cm