564. Írószekreter
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa és topolyagyökér borítással, faragott, aranyozott díszlécekkel, lenyitható írólapja mögött négy kis fiókkal, eredeti zárszerkezetekkel (1 pótolt), öntött bronz veretekkel, 2 db kulccsal
215*125*60 cm