258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Váza pár

478. Váza pár

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, alján TJM családi jelzettel, kis restaurálással

m: 9,5 cm