258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szirupos kancsó

457. Szirupos kancsó

Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, szatírfej díszítésű füllel, címerrel, restaurált csőrrel, sérült

m: 25,5 cm