258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Díszkancsó pár

480. Díszkancsó pár

Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett porcelánfajansz, vadrózsa motívummal és fényes aranyozással, talpán máz alatti öttemplom jelzet és Made in Hungary felirat, 32-es festőszám és 4489-es formaszám, sérült, mindkét kiöntő csőr restaurált

m: 32 cm