566. Gyógyszeres ládika
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni intarziával, tusfestett városkép és figurális díszítéssel, belsejében 50 kis fiókkal, kis sérülésekkel, 1 db kulccsal
25*50*20 cm