258. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Gyógyszeres ládika

566. Gyógyszeres ládika

magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni intarziával, tusfestett városkép és figurális díszítéssel, belsejében 50 kis fiókkal, kis sérülésekkel, 1 db kulccsal

25*50*20 cm